O firmie

Założona w 2005 roku firma Keylite RW Polska Sp. z o.o. wraz z Keylite Roof Windows Ltd. wchodzą w skład Keystone Group – czołowego producenta i dystrybutora nadproży w Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Na początku swej działalności zakład produkuje części i elementy na potrzeby firmy - matki w Cookstown w Płn. Irlandii. Decyzją zarządu spółki w połowie 2006 roku rozpoczyna się samodzielny montaż podstawowego typu okien, jakimi są okna obrotowe. Systematyczny i dynamiczny rozwój firmy w kolejnych miesiącach pozwala na wprowadzanie do produkcji kolejnych typów okien oraz kołnierzy oraz przeniesienie całkowitej produkcji do Polski. Efektem tych decyzji jest kilkakrotne zwiększenie zatrudnienia oraz produkcji finalnej.

W roku 2009 Keylite RW Polska wchodzi na rynek krajowy z marką Starlite™ której produkty z powodzeniem wypełniły lukę pomiędzy czołowymi produktami dostępnymi na rynku. Kolejne lata to ciągłe wprowadzanie innowacji i patentów do produktów i systematyczne powiększanie swojego udziału na rynku krajowym a także ekspansja na rynki państw sąsiednich.

Dziś Keylite RW Polska produkuje trzy rodzaje okien dostępnych w 30 rozmiarach w tym najnowszego Futuretherm™. Ciągłe wychodzenie naprzeciw potrzebom klientów stawia firmę na czołowej pozycji śród producentów okien dachowych w opracowywaniu, udoskonalaniu i wprowadzaniu nowych rozwiązań podnoszących właściwości montażowe jak i użytkowe produkowanych przez siebie wyrobów, które doceniane są już przez klientów w 14 krajach Europy.

Pracownicy Keylite są:

  • Profesjonalni
  • Przeszkoleni
  • Zmotywowani
  • Dostępni
  • Posiadają ogromną wiedzę o produktach

Podstawowe wartości:

Keylite zobowiązuje się do podstawowych wartości, które są kluczowe dla naszej filozofii:

  • Jakość usług: dążymy do zapewnienia wysokiej jakości serwisu, na który każdy klient zasługuje
  • Jakość produktu: dążymy by sprostać Państwa oczekiwaniom w zakresie jakości, innowacji i wzornictwa
  • Integralność: uczciwość, zaufanie i szacunek jest w samym sercu naszej kultury
  • Wartość dla wszystkich: aktywnie zaangażować naszych klientów, pracowników i społeczności do tworzenia wartości dla wszystkich.
Cieplej

Cieplej

Unikalny zintegrowany kołnierz termoizolacyjny wypełnia przestrzeń między ramą okienną i dachem - żadne inne okno nie ma takiego rozwiązania w standardzie. Dołączona izolacja redukuje straty ciepła i mostki termiczne, zapobiegając kondensacji pary wodnej.

Pakiety szybowe z ciepłą ramką w standardzie - każde nasze okno wyposażone jest  w pakiet szybowy z ciepłą ramką, aby wyeliminować zjawisko kondensacji pary wodnej.

Dzięki naszym rozwiązaniom przenikalność cieplna naszych okien dachowych to zaledwie od 1 do 1,3 W/m2K w zależności od wersji.

 

Informacja o udziale w projekcie SHOW YOURSELF

Informacja.doc

Kontakt

We would like to keep you informed by email. Are you happy to receive information from us?