Okna obrotowo-klapowe z dolnym otwieraniem

Nasze najbardziej uniwersalne okno, odpowiednie do pojedynczych i zespolonych aplikacji na każdym dachu o kącie nachylenia 15˚- 90˚.

Uchwyt otwierania jest dogodnie umieszczony w górnej części okna i umożliwia kontrolę wentylacji, pozwalając na dopływ świeżego powietrza nawet przy zamkniętym i zabezpieczonym oknie.

 Cechy

 • Łatwe czyszczenie
  Okno obraca się o 180° i można je blokować w tej pozycji, co umożliwia łatwy dostęp do zewnętrznej szyby i daje możliwość czyszczenia jej od wewnątrz pomieszczenia.
 • Wydajność cieplna
  Tylko okna Keylite posiadają w standardzie Zintegrowany Kołnierz Termoizolacyjny, ciepłą ramkę w pakietach szybowych i obniżony montaż, dzięki czemu mają lepszą wydajność cieplną.
 • Łatwa konserwacja
  Dzięki wysokiej jakości lakierowanym wykończeniom i innowacyjnym zawiasom bezobsługowym okna Keylite są niezwykle łatwe w utrzymaniu.
 • Skuteczna wentylacja
  Lekkie pociągnięcie uchwytu okna w dół powoduje otwarcie klapy wentylacyjnej, podczas gdy okno jest nadal zamknięte.
 • Wszechstronność
  Prosimy zapoznać się z naszą szeroką gamą udoskonaleń i dodatków, które zwiększają uniwersalność asortymentu okien obrotowych.

Szybkie pociągnięcie taśmy uwalnia naszą unikalną izolację, która wypełnia szczelinę między futryną, a konstrukcją dachu czyniąc okno cieplejszym

Wentylacja

Okna dachowe Keylite posiadają wszystko, aby zapewnić podtrzymanie wentylacji, nawet przy całkowicie zamkniętym oknie i bezpiecznie zablokowanym.

Filtr wentylacyjny

Wbudowany filtr przeciw owadom gwarantuje zawsze czyste, świeże powietrze przedostające się do pomieszczeń.

Łatwy montaż

Prosto, łatwo .. szybko. Od skrzynki do dachu w 2 minuty. Keylite innowacje łączą szybsze, łatwiejsze sposoby instalacji.

Dowiedz się więcej...

Filmy montażowe

Idealnie dopasowany

Wszystkie nasze okna dachowe są idealnie dopasowane do wyglądu dachu

Opcje dodatkowe