Firma Keylite drugi rok z rzędu laureatem nagrody „Dostawcy roku” Buildbase

15 grudnia 2016 | Wiadomości, Nagrody

Firma Keylite ponownie została doceniona za swoją najwyższej jakości obsługę klienta — drugi rok z rzędu zdobyła nagrodę dla „Dostawcy roku” Buildbase.

Buildbase to jedna z największych grup sprzedawców materiałów budowlanych w Wielkiej Brytanii posiadająca niemal 200 oddziałów i jest częścią Grafton Group PLC. Komentując przyznanie firmie Keylite nagrody „Dostawcy roku” drugi rok z rzędu, Kate Tinsley — Prezes Buildbase UK — zauważyła, że: „Ten sam zdobywca nagrody dla „Dostawcy roku”, co w zeszłym roku — firma Keylite — wyróżnia się najwyższej jakości usługami świadczonymi w swojej branży. Cały zespół pracowników Keylite współpracuje z nami w sposób niezwykle aktywny i zindywidualizowany. Typowe opinie przekazywane przez nasze oddziały, z których każdy może zagłosować na dowolną firmę, zawierały informacje o świeżym podejściu firmy Keylite do prowadzonej działalności, o pewności świadczonych przez nią usług, wysokiej jakości obsłudze klienta, innowacjach wprowadzanych do produktów oraz doskonałej komunikacji. Jeśli chodzi o mnie, z firmą Keylite nigdy nie miałam żadnego problemu.” Nagroda ta została firmie Keylite przyznana tuż po zdobyciu przez nią tytułu „Dostawcy roku 2016” BMN UK, który jest najwyższym dowodem uznania, jaki dostawca może uzyskać w tej branży. Był to dla Keylite rok naznaczony rekordowym wzrostem sprzedaży zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w całej Europie. John Duffin, Dyrektor naczelny Keylite, jest zachwycony tą sytuacją i pozycją lidera swojej firmy w branży, a także wyznaczaniem przez nią standardów w zakresie obsługi klienta: „Obsługa klienta jest fundamentem naszej strategii biznesowej. Dosłownie każdy pracownik Keylite robi wszystko, co w jego mocy, aby poziom zadowolenia klientów był jak najwyższy. Od innych firm odróżnia nas właśnie to indywidualne podejście i dbałość o relacje z klientami. Uznanie, jakim obdarzyli nas klienci i Buildbase drugi raz z rzędu to naprawdę coś wyjątkowego. Dzięki temu zarówno ja, jak i cały zespół Keylite mamy jeszcze większą motywację i zaangażowanie do spełniania, a nawet przekraczania oczekiwań Buildbase i wszystkich naszych klientów. Rok 2017 rysuje się dla Keylite niezwykle ekscytująco. Mamy opracowane bardzo ambitne plany rozwojowe, a ta nagroda sprawiła, że początek roku jest dla nas niezwykle udany.”

w

Pomoc i serwis

Nasi eksperci ds. technicznych mogą w każdej chwili pomóc w zaprojektowaniu, zamontowaniu oraz wyborze okna dachowego.

Opatentowane innowacje

Nasze patenty oznaczają, że standardowe okna dachowe innych firm nie posiadają wielu spośród naszych wyjątkowych rozwiązań.

Z

10-letnia gwarancja

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty nie będą sprawiały żadnych problemów w użytkowaniu nawet po upływie okresu gwarancyjnego.