Keylite rzuca nowe światło na efektywne rozwiązania związane z oknami dachowymi

20 kwietnia 2017 | Wiadomości

Najnowsze innowacje Keylite, które rozwiązują bieżące problemy branżowe, zostały zaprojektowane z myślą o spełnieniu wymagań każdego potencjalnego użytkownika.

Opracowując nowe okna dachowe, inspirowaliśmy się potrzebami użytkowników podających specyfikacje techniczne. Naszym celem była optymalizacja wydajności cieplnej budynku poprzez eliminację mostka cieplnego i strat ciepła.

Badania Keylite nad wpływem okien dachowych na powstawanie mostka cieplnego wykazały, że wiele okien dachowych jest montowanych bez zalecanego kołnierza termoizolacyjnego, przez co są niewłaściwie zabezpieczone przed stratami ciepła.

Opatentowanym rozwiązaniem tego problemu jest jedyny w swoim rodzaju rozprężny kołnierz termoizolacyjny, który jest w standardzie zintegrowany z ramą okna. Po zdjęciu taśmy kołnierz rozszerza się wokół okna, dokładnie izolując je względem pokrycia dachowego i zapobiegając powstawaniu mostka cieplnego.

Ta innowacja jest niezwykle istotna, gdyż zwiększenie wydajności cieplnej pewnych elementów budynku uwydatnia niewłaściwą izolację innych połączeń. Może to skutkować występowaniem zjawiska kondensacji, a nawet odbarwień lub rozwojem grzybów pleśniowych.

Poza zapewnieniem wydajności cieplnej, firma Keylite poprawiła wygląd zewnętrzny okien, gdyż teraz możliwy jest ich obniżony montaż, który idealnie pasuje do wyglądu dachu.

Okna obrotowe z certyfikatem BBA są dostępne w wykończeniu białym lub sosnowym. Akcesoria dodatkowe do tych okien obejmują rolety międzyszybowe oraz sterowanie elektryczne zapewniające pełną regulację oświetlenia.

w

Pomoc i serwis

Nasi eksperci ds. technicznych mogą w każdej chwili pomóc w zaprojektowaniu, zamontowaniu oraz wyborze okna dachowego.

Opatentowane innowacje

Nasze patenty oznaczają, że standardowe okna dachowe innych firm nie posiadają wielu spośród naszych wyjątkowych rozwiązań.

Z

10-letnia gwarancja

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty nie będą sprawiały żadnych problemów w użytkowaniu nawet po upływie okresu gwarancyjnego.