Keylite na targach budowlanych BAU

20 marca 2018 | Wiadomości

Firma Keylite Roof Windows niedawno otworzyła nowy niemiecki oddział — Keylite Dachfenster GmbH — który ma pomóc w zaspokojeniu rosnącego popytu na okna dachowe Keylite w Niemczech i w całej Europie.

Oficjalne otwarcie tego oddziału odbędzie się w trakcie BAU w Monachium (16–21 stycznia 2017 r.). BAU to światowe targi architektoniczne, materiałowe i systemowe związane z branżą budowlaną. To miejsce, w którym spotykają się producenci nastawieni na przyszłość oraz fachowcy z branży. Tych ostatnich interesują przede wszystkim najnowsze technologie, materiały i zastosowania, które można wykorzystać w praktyce. Od chwili założenia w 2001 r., firma Keylite postawiła na stopniowy rozwój. W efekcie zdobyła tytuł najszybciej rozwijającego się producenta okien dachowych w Europie, który w tej chwili prowadzi działalność w 19 krajach na całym świecie. John Duffin, Dyrektor naczelny Keylite, powiedział o otwarciu oddziału w Niemczech następujące słowa: „Z wielkim entuzjazmem czekamy na efekt inwestycji w Niemczech. Dzięki nowemu i rozwijającemu się zespołowi ds. sprzedaży zamierzamy ugruntować naszą pozycję na rynku. Wierzymy, że każdy nasz produkt powinien cechować się maksymalną innowacyjnością, najwyższą jakością i najlepszym stosunkiem wartości do ceny. Nieustannie koncentrujemy się na prowadzeniu prac badawczych, rozwojowych i projektowych. W ciągu ostatnich dwóch dekad z powodzeniem wprowadziliśmy do naszych produktów wiele udoskonaleń i innowacji. Zarówno rozwój Keylite w Europie, jak i utworzenie nowego zespołu w Niemczech sprawia, że jesteśmy jeszcze bardziej niż zwykle zmotywowani do opracowywania kolejnych innowacji i udoskonaleń na rynku okien dachowych.” Więcej informacji na temat BAU można znaleźć na stronie: https://bau-muenchen.com/

w

Pomoc i serwis

Nasi eksperci ds. technicznych mogą w każdej chwili pomóc w zaprojektowaniu, zamontowaniu oraz wyborze okna dachowego.

Opatentowane innowacje

Nasze patenty oznaczają, że standardowe okna dachowe innych firm nie posiadają wielu spośród naszych wyjątkowych rozwiązań.

Z

10-letnia gwarancja

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty nie będą sprawiały żadnych problemów w użytkowaniu nawet po upływie okresu gwarancyjnego.