Maksymalizacja eksportu celem firmy Keylite Roof Windows na rok 2017

2 lutego 2017 | Wiadomości

Keylite Roof Windows zanotowała najlepszy rok w zakresie wzrostu sprzedaży od momentu założenia w 2001 r. Sprzedaż eksportowa firmy z siedzibą w Cookstown wzrosła w 2016 r. o 30%. Planuje ona zainwestować w dalszy wzrost sprzedaży na terenie Europy jeszcze w tym roku.

John Duffin, Dyrektor naczelny Keylite, powiedział, że powołano w tym celu cztery nowe zespoły ds. sprzedaży w Niemczech i we Francji. Według przedstawionych przez firmę raportów, sprzedaż w 2016 r. osiągnęła poziom £22 mln, z których zaledwie £2 mln dotyczy sprzedaży eksportowej. Założono, że sprzedaż eksportowa w 2017 r. dojdzie do poziomu £2.5 mln. Udział zatrudniającej 450 osób firmy Keylite w rynku brytyjskim wynosi 20%. Sprzedaje ona swoje produkty w 19 krajach, nawet tak odległych jak Australia czy Nowa Zelandia, a należące do niej zakłady znajdują się w Cookstown, Derbyshire i Zambrowie. Na niedawnej gali Builder’s Merchants Awards for Excellence w Londynie przyznano jej nagrodę dla „Dostawcy roku” w Wielkiej Brytanii. Wspomniany John Duffin powiedział: „Nasz rozwój zależy od wielu czynników, takich jak relacje ze sprzedawcami, doskonała obsługa klienta czy kultura nieustannego opracowywania nowych innowacji i udoskonalania produktów, które są fundamentalnymi wartościami dla naszej firmy. Zakres innowacji wprowadzanych w ramach Grupy Keystone jest szczególnie widoczny w Keylite — weszliśmy na rynek w 2001 r., a teraz mamy prawie 20% udział w brytyjskim rynku.” Poza rekrutacją nowych pracowników ds. sprzedaży we Francji i w Niemczech, firma będzie w tym roku szukać nowych osób na stanowiska kierownicze wyższego szczebla, aby obsadzić wakaty, np. dyrektora ds. sprzedaży międzynarodowej.

Ma ponadto wziąć udział w targach budowlanych BAU w Monachium i Batimat w Paryżu, które odbędą się w listopadzie. John Duffin dodał: „Nasze plany rozwojowe na rok 2017 r. są szeroko zakrojone. Kolejne ważne ogłoszenie zostanie przedstawione tuż po Nowym Roku.” Zgodnie z najnowszym sprawozdaniem finansowym, sprzedaż firmy w 2015 r. wyniosła £18 mln, a dochód do opodatkowania wyniósł £785,266. Firma Keylite została umieszczona przez Giełdę Papierów Wartościowych w Londynie na liście 1000 najbardziej inspirujących firm w Europie. Jej spółka dominująca, Grupa Keystone, została uwzględniona w tegorocznym wydaniu publikacji Parliamentary Review.
w

Pomoc i serwis

Nasi eksperci ds. technicznych mogą w każdej chwili pomóc w zaprojektowaniu, zamontowaniu oraz wyborze okna dachowego.

Opatentowane innowacje

Nasze patenty oznaczają, że standardowe okna dachowe innych firm nie posiadają wielu spośród naszych wyjątkowych rozwiązań.

Z

10-letnia gwarancja

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty nie będą sprawiały żadnych problemów w użytkowaniu nawet po upływie okresu gwarancyjnego.