Naturalne światło dla każdego pomieszczenia

Podczas gdy poziom oświetlenia może być różny w różnych porach roku, kierunek padania promieni słonecznych jest niezmienny, przez co możesz ustawić swoje okna dachowe w optymalnych miejscach.

  Wychodzące na północ Tego typu okna nie są bezpośrednio oświetlane promieniami słonecznymi. Przechwyć więcej światła dziennego, wybierając większe okna dachowe. Wychodzące na południe Jest to ustawienie optymalne do bezpośredniego oświetlania pomieszczeń światłem słonecznym. Wychodzące na wschód Z uwagi na wschodzące słońce pomieszczenia są wówczas oświetlane bezpośrednio w godzinach porannych. Wychodzące na zachód Z uwagi na zachodzące słońce pomieszczenia są oświetlane po południu.

Stropy skośne

Okna Keylite mogą zapewnić optymalne oświetlenie i wentylację na poddaszach adaptowanych na lofty i nowo wzniesionych budynkach ze skośnym stropami. Ilość światła przedostającego się do pomieszczenia zależy od wybranego produktu.

Zespolenia pionowe

Imponujący efekt światła padającego pionowo na podłogę można uzyskać, łącząc przeszklenia pionowe z oknami dachowymi w systemie okien pionowych Bi-Lite Keylite.

Styl atrium

Najbardziej stylowe rozwiązanie dla dachów płaskich. Idealne do kuchni i pomieszczeń dziennych, których standard zostanie podwyższony przez jakość oświetlenia i estetykę atrium.

Stropy sklepione

Pomieszczenia ze stropami sklepionymi można dodatkowo wyposażyć w okna dachowe. Ilość światła można regulować za pomocą rozmiarów, liczby i położenia okien.

Dachy płaskie

Dobudówka nie musi na zawsze pozostać ciemna, ponieważ oferta Keylite obejmuje szereg konfiguracji stropowych przystosowanych do dobudówek z dachami płaskimi.

Przestrzenie zamknięte

Nawet przestrzenie zamknięte można oświetlić światłem naturalnym. Aby połączyć dach z pomieszczeniem poniżej, należy zastosować świetliki tunelowe, które są używane, gdy nie da się zamontować tradycyjnych okien dachowych.

Dlaczego Keylite?

Przejdź do strony Dlaczego Keylite? Strona

Service & posprzedażna

Pomoc i serwis

Nasi eksperci ds. technicznych mogą w każdej chwili pomóc w zaprojektowaniu i zamontowaniu okna.

Service & posprzedażna

Opatentowane innowacje

Nasze patenty oznaczają, że standardowe okna dachowe innych firm nie posiadają wielu spośród naszych wyjątkowych rozwiązań.

Service & posprzedażna

10-letnia gwarancja

Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas produkty nie będą sprawiały żadnych problemów w użytkowaniu nawet po upływie okresu gwarancyjnego.

Service & posprzedażna

Kup online

Dostępne tylko na terenie
Anglii, Szkocji i Walii