Rozszerzenie oferty rolet Keylite do pokojów dziecięcych

11 marca 2017 | Wiadomości, Realizacje

kids-blinds-3 Z przyjemnością informujemy, że nasz asortyment rolet do pokojów dziecięcych powiększył się o 3 nowe kolorowe wzory. Spraw, aby pokój Twojego dziecka stał się jego małą, przytulną kryjówką. Po zastosowaniu jednej z naszych rolet pomieszczenie ożyje, a wyobraźnia dziecka przekroczy kolejne granice. Rolety te są wykonane z tkaniny całkowicie zaciemniającej, która doskonale sprawdza się zarówno przy odpoczynku w nocy, jak i w dzień przy krótkiej drzemce. Cechują się one ponadto wysoką wydajnością cieplną, przez co mogą zatrzymywać ciepło zimą i utrzymywać przyjemny chłód latem, a do tego są dźwiękoszczelne. Rolety Keylite są bezpieczne dla dzieci. Nie posiadają żadnych niebezpiecznych sznurków ani łańcuszków, o które dziecko mogłyby zrobić sobie krzywdę. Pozostałe akcesoria, takie jak ogranicznik otwierania okna i zamek zabezpieczający, zwiększają stopień bezpieczeństwa, a rodzice mogą dzięki nim spać spokojnie.   Shop Rolety Keylite

w

Pomoc i serwis

Nasi eksperci ds. technicznych mogą w każdej chwili pomóc w zaprojektowaniu, zamontowaniu oraz wyborze okna dachowego.

Opatentowane innowacje

Nasze patenty oznaczają, że standardowe okna dachowe innych firm nie posiadają wielu spośród naszych wyjątkowych rozwiązań.

Z

10-letnia gwarancja

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty nie będą sprawiały żadnych problemów w użytkowaniu nawet po upływie okresu gwarancyjnego.