Światło słoneczne
w każdym pomieszczeniu

O ile poziom natężenia światła słonecznego może się różnić na przestrzeni pór roku, o tyle pada ono zawsze z tego samego kierunku umożliwiając optymalne rozmieszczenie okien dachowych.

Północ Strona Północna
Okna te odwrócone są od bezpośredniego światła słonecznego. Chwyć więcej światła dzięki większym oknom dachowym.
Południe Strona Południowa
Jest to optymalne położenie umożliwiające wypełnienie
twojego pokoju bezpośrednio wpadającym światłem słonecznym.
Wschód Strona Wschodnia
Słońce wschodząc na wschodzie zapewnia bezpośrednie nasłonecznienie rankiem.
Zachód Strona Zachodnia
Na koniec dnia zachodzące słońce dostarcza nam światła wieczornego.

Dzięki nam będziesz mógł dostarczyć więcej naturalnego światła do swoich pomieszczeń, bez względu na typ dachu jaki posiadasz.

Dachy skośne

Okna dachowe Keylite zapewniają optymalny dopływ światła dziennego oraz wentylację na zaadaptowanych strychach oraz w pomieszczeniach o pochyłym dachu.

Zespolenia pionowe

Okna kolankowe Vertical Bi-Lite zapewniają imponujący efekt szklanej ściany dzięki połączeniu pionowych okien z oknami dachowymi.

Bez sklepienia

Pokoje bez sklepienia można znacznie wzbogacić za pomocą okien dachowych. Dzięki naszym kołnierzom możliwy jest montaż na kalenicy.

Dachy płaskie

Keylite posiada również wachlarz rozwiązań sufitowych zaprojektowanych z myślą o płaskich dachach. W Twojej przybudówce już nigdy nie będzie ciemno.

Styl atrium

Najbardziej stylowe rozwiązanie dla dachów płaskich. Dzięki jakości światła oraz unikatowej estetyce są idealne w kuchniach i częściach mieszkalnych.

w

Pomoc i serwis

Nasi eksperci ds. technicznych mogą w każdej chwili pomóc w zaprojektowaniu, zamontowaniu oraz wyborze okna dachowego.

Opatentowane innowacje

Nasze patenty oznaczają, że standardowe okna dachowe innych firm nie posiadają wielu spośród naszych wyjątkowych rozwiązań.

Z

10-letnia gwarancja

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty nie będą sprawiały żadnych problemów w użytkowaniu nawet po upływie okresu gwarancyjnego.