O nas

Firma Keylite RW Polska jest częścią Keystone Group – wiodącego brytyjskiego producenta materiałów budowlanych z ponad 30-letnim doświadczeniem.

Keylite Logo

Siedzibą firmy jest Zambrów, 24-tysięczne miasto w woj. podlaskim. Od ponad 12 lat rozwijamy tu nasz produkt – okna dachowe Keylite. Innowacyjne rozwiązania, najlepsze materiały i najwyższa jakość wykonania sprawiają, że nasze okna dachowe odniosły olbrzymi sukces na bardzo wymagającym brytyjskim rynku materiałów budowlanych.

Celem naszych działań jest dostarczanie najnowszych, innowacyjnych rozwiązań najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Doceniając wartość aktywnego podejścia do badań i rozwoju, z powodzeniem wprowadzamy wiele nowych rozwiązań, takich jak: żaluzja wewnątrz szyby zespolonej, ulepszony system wentylacji, system szybkiego montażu oraz unikatowy – niski profil okna. Wszystkie te rozwiązania zgodne są z oczekiwaniami naszych klientów oraz idealnie trafiają w potrzeby architektów i specjalistów.

Skupiając się na technologii, niezrównanej jakości usług i znakomitym wsparciu technicznym, oferujemy nie tylko praktyczny wybór dla profesjonalistów w dziedzinie budownictwa, ale również niezawodne rozwiązania dla właścicieli domów.

Keystone Logo

Keylite oferuje bogaty asortyment okien dachowych, rolet, drewnianych schodów strychowych, kołnierzy uszczelniających, zestawów do sterowania elektrycznego oraz akcesoriów i jest najszybciej rozwijającym się producentem okien dachowych w Europie.

Wierzymy, że każdy nasz produkt powinien cechować się maksymalną innowacyjnością, najwyższą jakością i najlepszym stosunkiem wartości do ceny.

Zobacz film z naszej firmy

Logo Grupy Keystone

Przyznane nagrody

Nagrody Keylite
w

Pomoc i serwis

Nasi eksperci ds. technicznych mogą w każdej chwili pomóc w zaprojektowaniu, zamontowaniu oraz wyborze okna dachowego.

Opatentowane innowacje

Nasze patenty oznaczają, że standardowe okna dachowe innych firm nie posiadają wielu spośród naszych wyjątkowych rozwiązań.

Z

10-letnia gwarancja

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty nie będą sprawiały żadnych problemów w użytkowaniu nawet po upływie okresu gwarancyjnego.