Dystrybutorzy

Poniżej znajdziesz informacje dlaczego warto zostać dystrybutorem Keylite. A także, informacje o produktach, wprowadzonych innowacjach oraz nasz katalog i cennik.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w produkty Keylite?

1

Inwestujemy
w badania i rozwój

Dodając innowacje do naszych produktów, generujemy większe zainteresowanie, a co za tym idzie większe szanse sprzedaży dla handlowców.

2

Inwestujemy
w serwis

Keylite oferuje usługę premium, z dedykowanym wsparciem po sprzedaży. Dodatkowo dajemy 10-letnią gwarancję na niezawodność naszych okien dachowych.

3

Innowacyjne
wsparcie

Wprowadzamy nową energię w działania wspierające gałąź dystrybutorów w całej Polsce. Organizujemy promocje i wystawki naszych produktów.

4

Zespół wsparcia sprzedaży

Ściągamy dla Ciebie potencjalnych klientów – współpracujemy z naszymi klientami handlowymi oraz partnerami aby maksymalizować zyski.

5

Wsparcie
reklamowe

Keylite oferuje pełny pakiet zdjęć produktów, aranżacji oraz informacji o produktach dla naszych klientów do promowania na swoich stronach internetowych.

Zostań dystrybutorem produktów keylite

Pliki do pobrania

Keylite Katalog 2024

Katalog produktów

KEYLITE Cennik 2024

Cennik produktów 2024

Rolety wewnętrzne - wzornik

Rolety Keylite

Rozmiary okien dachowych Keylite

Tabele rozmiarów

Keylite oferuje bogaty asortyment okien dachowych – na każdy dach, rolet, drewnianych schodów strychowych, kołnierzy uszczelniających, zestawów do sterowania elektrycznego oraz akcesoriów i jest najszybciej rozwijającym się producentem okien dachowych w Europie.

Wierzymy, że każdy nasz produkt powinien cechować się maksymalną innowacyjnością, najwyższą trwałością i najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Dajemy 10 lat gwarancji na nasze okna dachowe.

w

Pomoc i serwis

Nasi eksperci ds. technicznych mogą w każdej chwili pomóc w zaprojektowaniu, zamontowaniu oraz wyborze okna dachowego.

Opatentowane innowacje

Nasze patenty oznaczają, że standardowe okna dachowe innych firm nie posiadają wielu spośród naszych wyjątkowych rozwiązań.

Z

10-letnia gwarancja

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty nie będą sprawiały żadnych problemów w użytkowaniu nawet po upływie okresu gwarancyjnego.