Dystrybutorzy

Poniżej znajdziesz informacje dlaczego warto zostać dystrybutorem Keylite. A także, informacje o produktach, wprowadzonych innowacjach oraz nasz katalog i cennik.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w produkty Keylite?

1

Inwestujemy
w badania i rozwój

Dodając innowacje do naszych produktów, generujemy większe zainteresowanie, a co za tym idzie większe szanse sprzedaży dla handlowców.

2

Inwestujemy
w serwis

Keylite oferuje usługę premium, z dedykowanym wsparciem po sprzedaży. Dodatkowo dajemy 10-letnią gwarancję na niezawodność naszych okien dachowych.

3

Innowacyjne
wsparcie

Wprowadzamy nową energię w działania wspierające gałąź dystrybutorów w całej Polsce. Organizujemy promocje i wystawki naszych produktów.

4

Zespół wsparcia sprzedaży

Ściągamy dla Ciebie potencjalnych klientów – współpracujemy z naszymi klientami handlowymi oraz partnerami aby maksymalizować zyski.

5

Wsparcie
reklamowe

Keylite oferuje pełny pakiet zdjęć produktów, aranżacji oraz informacji o produktach dla naszych klientów do promowania na swoich stronach internetowych.

Zostań dystrybutorem produktów keylite

Pliki do pobrania

Katalog produktów 2021

Katalog produktów 2021

Cennik Keylite 2023

Cennik produktów 2023

Rolety wewnętrzne - wzornik

Rolety Keylite

Rozmiary okien dachowych Keylite

Tabele rozmiarów

Keylite oferuje bogaty asortyment okien dachowych – na każdy dach, rolet, drewnianych schodów strychowych, kołnierzy uszczelniających, zestawów do sterowania elektrycznego oraz akcesoriów i jest najszybciej rozwijającym się producentem okien dachowych w Europie.

Wierzymy, że każdy nasz produkt powinien cechować się maksymalną innowacyjnością, najwyższą trwałością i najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Dajemy 10 lat gwarancji na nasze okna dachowe.

w

Pomoc i serwis

Nasi eksperci ds. technicznych mogą w każdej chwili pomóc w zaprojektowaniu, zamontowaniu oraz wyborze okna dachowego.

Opatentowane innowacje

Nasze patenty oznaczają, że standardowe okna dachowe innych firm nie posiadają wielu spośród naszych wyjątkowych rozwiązań.

Z

10-letnia gwarancja

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty nie będą sprawiały żadnych problemów w użytkowaniu nawet po upływie okresu gwarancyjnego.