Prospect House

8 czerwca 2023

Prospect House, który pierwotnie stanowił budynek dawnej słodowni pochodzący z 1888 roku, został przebudowany na 37 mieszkań z jedną, dwiema lub trzema sypialniami.

______

W projekcie użyto okna dachowe Keylite o środkowej osi obrotu, z białym wykończeniem, więc naturalne światło zalewa główne pokoje tworząc przestrzenną i nowoczesną atmosferę.

Firma Base Architects, która tworzyła rysunki do projektu chciała, aby wygląd zewnętrznej części budynku został w większości niezmieniony, oprócz ulepszeń w oknach i drzwiach, dodatkowych świetlików dachowych i zmian w wysokości parapetów okiennych, aby umożliwić większy dostęp do naturalnego światła.

Kupując nieruchomość, Rachael Downey, dyrektor w Furrows Group, która ma przedstawicielstwa handlowe w Shrewsbury, Telford i Oswestry, powiedziała:

“Jako rodzina, jesteśmy pasjonatami Shrewsbury i widzimy je jako niesamowity dodatek do naszego portfolio z nieruchomościami.”

Użyte produkty:

  • Okna dachowe otwierane obrotowo, seria Prestige (CP) – wykończenie białe
  • Zestawy kołnierzy TRF
Prospect House
w

Pomoc i serwis

Nasi eksperci ds. technicznych mogą w każdej chwili pomóc w zaprojektowaniu, zamontowaniu oraz wyborze okna dachowego.

Opatentowane innowacje

Nasze patenty oznaczają, że standardowe okna dachowe innych firm nie posiadają wielu spośród naszych wyjątkowych rozwiązań.

Z

10-letnia gwarancja

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty nie będą sprawiały żadnych problemów w użytkowaniu nawet po upływie okresu gwarancyjnego.