Firma Keylite Roof Windows laureatem nagrody „Dostawcy roku”na gali BMN

18 grudnia 2016 | Wiadomości, Nagrody

bmn-awards-winner-logo-keylite-roof-windows-supplier-of-the-year

Firma Keylite zamknęła wspaniały dla siebie rok, zdobywając nagrodę dla „Dostawcy roku” na tegorocznej gali Builders’ Merchants Awards for Excellence.

To prestiżowe wydarzenie, w którym uczestniczyło ponad 700 najważniejszych osób w branży, odbyło się w Londynie. Stanowi ono ważny punkt w kalendarzu każdego sprzedawcy materiałów budowlanych i tylko w jego trakcie oficjalnie doceniany i nagradzany jest istotny wpływ zarówno samych sprzedawców, jak i dostawców tych materiałów na całą branżę budowlaną. Jennie Craig, Sekretarz Grupy ds. BMN oraz Przewodnicząca jury, w następujący sposób skomentowała naszą nagrodę: „Keylite Roof Windows to fantastyczne przedsiębiorstwo, które otrzymuje doskonałe opinie od swoich partnerów i sprzedawców, ściśle współpracuje z nimi, wspierając inicjatywy poszczególnych sprzedawców, oraz pomaga im w osiąganiu imponujących wzrostów sprzedaży.” John Duffin, Dyrektor naczelny Keylite, wyraził swoja wdzięczność za przyznanie tej pożądanej przez wszystkich nagrody następującymi słowami:

„Nagroda dla Dostawcy roku 2016 to dla Keylite ogromny zaszczyt i jednocześnie wisienka na torcie na zakończenie tego przełomowego dla nas roku, w którym odnotowaliśmy znaczący wzrost sprzedaży. Cały zespół Keylite jest całkowicie nastawiony na doskonałą obsługę klienta, która jest jednym z głównych założeń naszej filozofii. Wyróżnienie dla najlepszego dostawcy przyznane przez BMN to dla nas niesamowity powód do dumy, który sprawi, że z jeszcze większym zaangażowaniem będziemy udoskonalać nasze innowacje, usługi, produkty i relacje z partnerami w zakresie podejmowanych inicjatyw, abyśmy byli nadal uznawani za najlepszego dostawcę każdego sprzedawcy.

w

Pomoc i serwis

Nasi eksperci ds. technicznych mogą w każdej chwili pomóc w zaprojektowaniu, zamontowaniu oraz wyborze okna dachowego.

Opatentowane innowacje

Nasze patenty oznaczają, że standardowe okna dachowe innych firm nie posiadają wielu spośród naszych wyjątkowych rozwiązań.

Z

10-letnia gwarancja

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty nie będą sprawiały żadnych problemów w użytkowaniu nawet po upływie okresu gwarancyjnego.