Nagrody

Firma Keylite laureatem na gali Construction News Awards

Pragniemy z przyjemnością ogłosić, że Grupa Keystone zdobyła nagrodę dla „Dostawcy roku w zakresie materiałów”, którą przyznano na gali Construction News Awards zorganizowanej 22 marca w hotelu Grosvenor House Hotel w Londynie (Park Lane). Jurorzy wyrazili niezwykle pochlebne opinie na temat dotychczasowych osiągnięć firmy. W komunikacie prasowym Construction News pojawiły się następujące informacje: „Jurorzy byli zachwyceni Grupą Keystone. Opisywali ją jako przedsiębiorstwo godne tegorocznej nagrody Dostawcy roku w zakresie materiałów. Prowadzi ona działalność w niesamowity sposób i spełniła wszystkie kryteria. Byliśmy pod wrażeniem innowacji wprowadzanych przez nią w całej bogatej ofercie produktów. Dzięki temu firmy korzystające z jej usług i produktów mogły usprawniać swoje działania i ograniczyć koszty. Nie ulega wątpliwości, że Keystone to firma, która zawsze dąży do samodoskonalenia, poszerza przywileje swoich pracowników oraz rozwija ich umiejętności, a także dba o swoich klientów.” Nagrody Construction News to jedyne krajowe nagrody przyznawane wykonawcom-specjalistom, a ich zdobywcy są najlepszymi przedstawicielami branży budowlanej w Wielkiej Brytanii. Grupa Keystone była chwalona za innowacje wprowadzane w ramach firm należących do Grupy. Na szczególną uwagę zasłużyły nadproża z izolacją termiczną (Hi-therm) oraz kołnierze termoizolacyjne Keylite. Oprócz tego jurorzy przedstawili system Brick Slip oferowany przez IG Masonry posprzedażna, który „jest wyjątkowo pomysłowym rozwiązaniem powszechnie występującego problemu”. Przestrzeganie zasad BHP oraz zachowanie wydajności cieplnej było widoczne w fabrycznie izolowanych systemach paneli dachowych Smartroof oraz komponentach z TWS oferowanych przez IG Elements. Jeśli chodzi o samą nagrodę, Prezes Grupy Keystone Eithne Kelly przyznała, że „nie możemy się już doczekać odebrania nagrody dla Dostawcy roku w zakresie materiałów od Construction News. Tego typu wyraz uznania otrzymany na tak prestiżowej gali to dla nas wielki zaszczyt i cieszymy się, że każda z firm należących do Grupy została wyróżniona przez jurorów za swoje osiągnięcia. Staramy się nieprzerwanie wprowadzać innowacje, udoskonalenia i poprawki do naszych procedur, procesów produkcyjnych, zasad obsługi klienta, a także samych produktów. Dzięki tej nagrodzie czujemy się docenieni w każdym z tych aspektów.”

Białoruski oddział Keylite (Keylite Belarus) laureatem nagrody głównej

keylite-belarus-josefBiałoruski oddział Keylite zdobył główną nagrodę za „Najlepszy produkt budowlany roku”, którą przyznano na gali Construction Awards. Serdecznie gratulujemy białoruskiemu oddziałowi Keylite, który zdobył główną nagrodę za „Najlepszy produkt budowlany roku”, którą przyznano na gali Construction Awards. Jest ona przyznawana raz w roku, począwszy od 2004 r., przez przedstawicieli białoruskiego Ministerstwa Architektury i Budownictwa Przy wyborze zwycięzców poza właściwościami fizycznymi i parametrami technicznymi produktów jurorzy biorą pod uwagę również inne ich cechy, takie jak łatwość montażu, obsługę posprzedażną, aktualne opinie klientów oraz dostępność produktu na danym obszarze. Nagrodę odebrali Jury Medvedev (z białoruskiego oddziału Keylite) i Józef Kapica (z polskiego oddziału Keylite).

Okno dachowe Keylite Produktem budowlanym roku

Okno dachowe Keylite zostały uznane za „Produkt budowlany roku”. Wręczenie nagród odbyło się na gali Irish Constructrion Industry Awards 2017 w hotelu Radisson Blu przy Golden Lane w Dublinie w czwartek 9 maja.

Okna Keylite stają się produktem pierwszego wyboru dla wielu wiodących firm budowlanych w Irlandii. Ich popularność stale rośnie, gdyż kolejni użytkownicy odkrywają związane z nimi korzyści. Ogromny wzrost popytu w ujęciu rocznym przekroczył 20% — sprzedaż okien Keylite przewyższyła sprzedaż okien wszystkich pozostałych producentów w Irlandii. Ich wydajność cieplna jest teraz jeszcze lepsza dzięki zastosowaniu w standardzie wyjątkowego kołnierza rozszerzalnego, który ma zapobiec powstawaniu mostka cieplnego — głównego problemu w zakresie efektywności energetycznej w domach. Firmie Keylite udało się również uprościć proces montażu. Było to możliwe dzięki wykorzystaniu unikatowych kątowników Flick-Fit, które ułatwiają montaż okna z pomieszczenia oraz zwiększają bezpieczeństwo i ochronę monterów. John Duffin, Dyrektor naczelny Keylite, przyznał: „Naszym celem było zaprojektowanie produktu stanowiącego rozwiązanie podstawowych problemów, których nie rozwiązują inne okna dostępne na rynku. Nasze innowacje powstają w oparciu o badania branżowe i praktyczne doświadczenie. Jesteśmy zaszczyceni, że to właśnie my zdobyliśmy nagrodę za „Produkt budowlany roku”. Prestiżowe nagrody Irish Construction Industry Awards są przyznawane od 2014 r. najwyższej jakości produktom budowlanym dostępnym na rynku irlandzkim. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie https://www.constructionawards.ie/.

Firma Keylite Roof Windows laureatem nagrody „Dostawcy roku”na gali BMN

bmn-awards-winner-logo-keylite-roof-windows-supplier-of-the-year

Firma Keylite zamknęła wspaniały dla siebie rok, zdobywając nagrodę dla „Dostawcy roku” na tegorocznej gali Builders’ Merchants Awards for Excellence.

To prestiżowe wydarzenie, w którym uczestniczyło ponad 700 najważniejszych osób w branży, odbyło się w Londynie. Stanowi ono ważny punkt w kalendarzu każdego sprzedawcy materiałów budowlanych i tylko w jego trakcie oficjalnie doceniany i nagradzany jest istotny wpływ zarówno samych sprzedawców, jak i dostawców tych materiałów na całą branżę budowlaną. Jennie Craig, Sekretarz Grupy ds. BMN oraz Przewodnicząca jury, w następujący sposób skomentowała naszą nagrodę: „Keylite Roof Windows to fantastyczne przedsiębiorstwo, które otrzymuje doskonałe opinie od swoich partnerów i sprzedawców, ściśle współpracuje z nimi, wspierając inicjatywy poszczególnych sprzedawców, oraz pomaga im w osiąganiu imponujących wzrostów sprzedaży.” John Duffin, Dyrektor naczelny Keylite, wyraził swoja wdzięczność za przyznanie tej pożądanej przez wszystkich nagrody następującymi słowami:

„Nagroda dla Dostawcy roku 2016 to dla Keylite ogromny zaszczyt i jednocześnie wisienka na torcie na zakończenie tego przełomowego dla nas roku, w którym odnotowaliśmy znaczący wzrost sprzedaży. Cały zespół Keylite jest całkowicie nastawiony na doskonałą obsługę klienta, która jest jednym z głównych założeń naszej filozofii. Wyróżnienie dla najlepszego dostawcy przyznane przez BMN to dla nas niesamowity powód do dumy, który sprawi, że z jeszcze większym zaangażowaniem będziemy udoskonalać nasze innowacje, usługi, produkty i relacje z partnerami w zakresie podejmowanych inicjatyw, abyśmy byli nadal uznawani za najlepszego dostawcę każdego sprzedawcy.

Firma Keylite drugi rok z rzędu laureatem nagrody „Dostawcy roku” Buildbase

Firma Keylite ponownie została doceniona za swoją najwyższej jakości obsługę klienta — drugi rok z rzędu zdobyła nagrodę dla „Dostawcy roku” Buildbase.

Buildbase to jedna z największych grup sprzedawców materiałów budowlanych w Wielkiej Brytanii posiadająca niemal 200 oddziałów i jest częścią Grafton Group PLC. Komentując przyznanie firmie Keylite nagrody „Dostawcy roku” drugi rok z rzędu, Kate Tinsley — Prezes Buildbase UK — zauważyła, że: „Ten sam zdobywca nagrody dla „Dostawcy roku”, co w zeszłym roku — firma Keylite — wyróżnia się najwyższej jakości usługami świadczonymi w swojej branży. Cały zespół pracowników Keylite współpracuje z nami w sposób niezwykle aktywny i zindywidualizowany. Typowe opinie przekazywane przez nasze oddziały, z których każdy może zagłosować na dowolną firmę, zawierały informacje o świeżym podejściu firmy Keylite do prowadzonej działalności, o pewności świadczonych przez nią usług, wysokiej jakości obsłudze klienta, innowacjach wprowadzanych do produktów oraz doskonałej komunikacji. Jeśli chodzi o mnie, z firmą Keylite nigdy nie miałam żadnego problemu.” Nagroda ta została firmie Keylite przyznana tuż po zdobyciu przez nią tytułu „Dostawcy roku 2016” BMN UK, który jest najwyższym dowodem uznania, jaki dostawca może uzyskać w tej branży. Był to dla Keylite rok naznaczony rekordowym wzrostem sprzedaży zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w całej Europie. John Duffin, Dyrektor naczelny Keylite, jest zachwycony tą sytuacją i pozycją lidera swojej firmy w branży, a także wyznaczaniem przez nią standardów w zakresie obsługi klienta: „Obsługa klienta jest fundamentem naszej strategii biznesowej. Dosłownie każdy pracownik Keylite robi wszystko, co w jego mocy, aby poziom zadowolenia klientów był jak najwyższy. Od innych firm odróżnia nas właśnie to indywidualne podejście i dbałość o relacje z klientami. Uznanie, jakim obdarzyli nas klienci i Buildbase drugi raz z rzędu to naprawdę coś wyjątkowego. Dzięki temu zarówno ja, jak i cały zespół Keylite mamy jeszcze większą motywację i zaangażowanie do spełniania, a nawet przekraczania oczekiwań Buildbase i wszystkich naszych klientów. Rok 2017 rysuje się dla Keylite niezwykle ekscytująco. Mamy opracowane bardzo ambitne plany rozwojowe, a ta nagroda sprawiła, że początek roku jest dla nas niezwykle udany.”

Nominacja do nagrody Dostawcy roku za okna dachowe Keylite

bmn-awards-logo2016-yellowFirma Keylite została umieszczona na liście nominowanych do nagrody „Dostawcy roku”, która zostanie przyznana na tegorocznej gali Builders Merchants Awards for Excellence.

Udowodniliśmy, że w branży okien dachowych stawiamy na innowacje. Opracowaliśmy po raz pierwszy wiele cech i funkcji produktów, a także w innowacyjny sposób prowadziliśmy obsługę klientów, pomagając naszym sprzedawcom w każdym aspekcie. Oferujemy naszym klientom pełen zakres usług oraz odpowiednie, objęte kompleksową obsługą techniczną przez sprzedawców, produkty po niezwykle konkurencyjnych cenach. Średni wzrost sprzedaży liczony rok do roku, jaki zanotowali nasi sprzedawcy, wyniósł 20%. John Duffin, Dyrektor naczelny Keylite, powiedział: „Naszym atutem są konkurencyjne ceny, marketing i obsługa techniczna produktów. Nasza dynamika sprzedaży jest na rynku unikatowa. Wierzymy, że wraz z naszymi sprzedawcami mamy do odegrania niezwykle ważną rolę — prowadzenia aktywnej sprzedaży detalicznej naszych produktów. Gala nagród BMN to ekscytujące wydarzenie dla każdego dystrybutora, dlatego jesteśmy zachwyceni, że nasze zaangażowanie zaowocowało uwzględnieniem nas na liście nominowanych.” Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 25 listopada w hotelu Hilton Park Lane. Wszystkim pozostałym finalistom życzymy powodzenia.

w

Pomoc i serwis

Nasi eksperci ds. technicznych mogą w każdej chwili pomóc w zaprojektowaniu, zamontowaniu oraz wyborze okna dachowego.

Opatentowane innowacje

Nasze patenty oznaczają, że standardowe okna dachowe innych firm nie posiadają wielu spośród naszych wyjątkowych rozwiązań.

Z

10-letnia gwarancja

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty nie będą sprawiały żadnych problemów w użytkowaniu nawet po upływie okresu gwarancyjnego.