Promocje

Święta w tym roku przyszły wcześniej — promocja #SWITCHED2|REWARDS trwa jeszcze dłużej

3377_rect_800x600pxNa chwilę obecną w promocji #Switched2 Rewards wzięło udział ponad 1500 monterów z Wielkiej Brytanii i Irlandii. Ze względu na jej ogromną popularność i niezwykle pochlebne opinie na jej temat, firma Keylite zdecydowała o jej przedłużeniu do 31 grudnia. Wszyscy w firmie Keylite są w świątecznym nastroju i czekają już na Święta. W związku z tym chcemy dać monterom i sprzedawcom dodatkową możliwość uzyskania maksymalnych korzyści z trwającej promocji. Zachęcamy wszystkich monterów, aby nie wydawali swoich oszczędności i wykorzystali je na zakupy świąteczne. Wystarczy, że wymienią swoje okna na okna Keylite. Za KAŻDE kupione okno można zdobyć vouchery, które można później wykorzystać na zakup dowolnych produktów oferowanych przez sprzedawcę, u którego nabyto dane okno. Na podstawie informacji przesyłanych przez monterów i sprzedawców można bezpośrednio połączyć sukces odniesiony przez promocję z faktem, że tak naprawdę w tej sytuacji wszyscy — sprzedawcy i monterzy — odnoszą korzyść. Sprzedawcy sprzedają produkty tym samym klientom i z większą marżą, natomiast monterzy zdobywają vouchery za wszystkie okna Keylite, które dzięki montowanym fabrycznie elementom są przede wszystkim niezwykle łatwe w montażu. Promocja ta jest niezwykle korzystna dla sprzedawców. Spośród innych tego typu akcji wyróżnia ją to, że nagrody nie są przeznaczone dla sklepów sieciowych — vouchery wracają do kas sprzedawców razem z klientami. MINIMALNE NAKŁADY — MAKSYMALNY ZWROT. Monterzy i sprzedawcy, którzy jeszcze nie zarejestrowali się, aby wziąć udział w naszej promocji, mogą nadal to zrobić. Wystarczy wejść na stronę Switched2.com lub zapytać o to lokalnego Kierownika ds. sprzedaży Keylite.

Pieniądze na poddaszu (Cash in the Attic) – zadowolenie klientów

Wszyscy wiemy, że wraz z upływem czasu okna drewniane wymagają pewnej konserwacji.

Zapewne wszyscy też spotkali się z oknami z sosnowymi, które nie były zakonserwowane. Być może okna te były niedostępne lub właściciel domu nie umiał tego zrobić. Dobra wiadomość jest taka, że firmy zajmujące się adaptacją strychów i poddaszy mogą teraz korzystać z całkiem nowych serii okien dachowych z PVC, które nie wymagają jakiejkolwiek konserwacji. Można je stosować nawet w pomieszczeniach o najwyższej wilgotności, takich jak przyległe prysznice w loftach. Mimo że najnowocześniejsze okna dachowe z białym wykończeniem mogą być odporne na wilgoć, nie mogą równać się z oknami z PVC, które nie muszą być poddawane żadnej konserwacji przez cały czas ich użytkowania. Nowa seria okien Polar z wykończeniem PVC ma wszystkie te atuty i jest dostępna po cenach porównywalnych z cenami okien z białym wykończeniem. Jej właściwości użytkowe uzupełnia pakiet szybowy z ciepłą ramką i zintegrowany kołnierz termoizolacyjny. Jako że w wielu domach nowoczesne okna z PVC przyjęły się ze względu na swój wygląd i łatwość utrzymania, przejście na okna dachowe z PVC w odnawianych loftach wydaje się być naturalne. Białe ramy doskonale pasują do wykończonego stropu, sprawiając, że wnętrze wydaje się jasne i przestronne. Firmy zajmujące się adaptacją strychów i poddaszy korzystają również z wielu ułatwień montażowych, które posiadają okna Keylite, a także wielu dodatkowych cech podnoszących ich wartość. Loft miesiąca Wykonawca: Shrewsbury Lofts Zastosowane okna dachowe: 3 okna klapowe Keylite typu Okna typu Conservation 78 x 118 cm Szczegóły projektu: Firma Shrewsbury Lofts przekształciła górny poziom garażu w jasne i przestronne pomieszczenie mieszkalno-sypialne. Ze względu na dębowe wykończenie ram okien w domu i garażu, okna Keylite typu Okna typu Conservation i dopasowane do nich kołnierze uszczelniające dopełniają ciemne elementy zabytkowej architektury.

Początek roku 2016 z Keylite – Większe możliwości, lepsze parametry

Firma Keylite ma na początku roku atrakcyjną ofertę dla firm budowlanych. Jest to program „Większe możliwości, lepsze parametry”, który obejmuje jej okna dachowe.

Użytkownicy będą mile zaskoczeni rabatami rzędu 15% na nasze okna z białym wykończeniem. Nowa inicjatywa jest odpowiedzią na rosnącą popularność tych okien. John Duffin, Dyrektor naczelny, wyjaśnia jej założenia: „Nasi klienci do tej pory przy zakupie okien z białym wykończeniem ponosili dodatkowe koszty w porównaniu do tradycyjnych okien sosnowych. Teraz jednak zdecydowaliśmy o obniżeniu ich ceny o ok. 15%, dzięki czemu nie są oni już ograniczeni kwestią finansową i mogą dokonać wyboru.” Poza obniżką cen udoskonalono parametry techniczne standardowych okien z białym wykończeniem, które teraz wyróżniają się lepszymi właściwościami użytkowymi. Okna te są teraz wyposażone w bezpieczniejsze wewnętrzne szyby laminowane, które przydają się szczególnie w przypadku montażu dachowego. John Duffin skomentował wspomnianą zmianę parametrów w następujący sposób: „Są to po prostu nasze najlepsze okna z białym wykończeniem w historii. Łączą w sobie wszystkie znane innowacje Keylite, niższą cenę i udoskonalone przeszklenie.” Chcemy oferować na rynku zarówno wartość, jak i możliwość wyboru. Dzięki takiej wartości dodanej wybór między oknami sosnowymi a białymi jest teraz łatwiejszy. Oba typy okien są dostępne u sprzedawców materiałów budowlanych w Wielkiej Brytanii.

w

Pomoc i serwis

Nasi eksperci ds. technicznych mogą w każdej chwili pomóc w zaprojektowaniu, zamontowaniu oraz wyborze okna dachowego.

Opatentowane innowacje

Nasze patenty oznaczają, że standardowe okna dachowe innych firm nie posiadają wielu spośród naszych wyjątkowych rozwiązań.

Z

10-letnia gwarancja

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty nie będą sprawiały żadnych problemów w użytkowaniu nawet po upływie okresu gwarancyjnego.