Wiadomości

Firma Keylite laureatem na gali Construction News Awards

Pragniemy z przyjemnością ogłosić, że Grupa Keystone zdobyła nagrodę dla „Dostawcy roku w zakresie materiałów”, którą przyznano na gali Construction News Awards zorganizowanej 22 marca w hotelu Grosvenor House Hotel w Londynie (Park Lane). Jurorzy wyrazili niezwykle pochlebne opinie na temat dotychczasowych osiągnięć firmy. W komunikacie prasowym Construction News pojawiły się następujące informacje: „Jurorzy byli zachwyceni Grupą Keystone. Opisywali ją jako przedsiębiorstwo godne tegorocznej nagrody Dostawcy roku w zakresie materiałów. Prowadzi ona działalność w niesamowity sposób i spełniła wszystkie kryteria. Byliśmy pod wrażeniem innowacji wprowadzanych przez nią w całej bogatej ofercie produktów. Dzięki temu firmy korzystające z jej usług i produktów mogły usprawniać swoje działania i ograniczyć koszty. Nie ulega wątpliwości, że Keystone to firma, która zawsze dąży do samodoskonalenia, poszerza przywileje swoich pracowników oraz rozwija ich umiejętności, a także dba o swoich klientów.” Nagrody Construction News to jedyne krajowe nagrody przyznawane wykonawcom-specjalistom, a ich zdobywcy są najlepszymi przedstawicielami branży budowlanej w Wielkiej Brytanii. Grupa Keystone była chwalona za innowacje wprowadzane w ramach firm należących do Grupy. Na szczególną uwagę zasłużyły nadproża z izolacją termiczną (Hi-therm) oraz kołnierze termoizolacyjne Keylite. Oprócz tego jurorzy przedstawili system Brick Slip oferowany przez IG Masonry posprzedażna, który „jest wyjątkowo pomysłowym rozwiązaniem powszechnie występującego problemu”. Przestrzeganie zasad BHP oraz zachowanie wydajności cieplnej było widoczne w fabrycznie izolowanych systemach paneli dachowych Smartroof oraz komponentach z TWS oferowanych przez IG Elements. Jeśli chodzi o samą nagrodę, Prezes Grupy Keystone Eithne Kelly przyznała, że „nie możemy się już doczekać odebrania nagrody dla Dostawcy roku w zakresie materiałów od Construction News. Tego typu wyraz uznania otrzymany na tak prestiżowej gali to dla nas wielki zaszczyt i cieszymy się, że każda z firm należących do Grupy została wyróżniona przez jurorów za swoje osiągnięcia. Staramy się nieprzerwanie wprowadzać innowacje, udoskonalenia i poprawki do naszych procedur, procesów produkcyjnych, zasad obsługi klienta, a także samych produktów. Dzięki tej nagrodzie czujemy się docenieni w każdym z tych aspektów.”

Rolety Solar

Firma Keylite wprowadza na rynek rolety zasilane energią słoneczną

Mamy przyjemność ogłosić, że wprowadzamy na rynek nową serię rolet Solar zasilanych energią słoneczną. Można je nabyć na naszej stronie internetowej keyliteblinds.com.

Najważniejsze cechy

  • Sterowanie za pomocą pilota.
  • Doskonałe rozwiązanie do podnoszenia i opuszczania rolet w miejscach trudno dostępnych.
  • Możliwość wyboru tkanin i kolorów oferowanych w ramach serii STYLE.
  • Wykonanie z tkaniny całkowicie lub częściowo zaciemniającej, odpornej na wilgoć lub zatrzymującej ciepło, umożliwiające kontrolę ilości światła wpadającego do pomieszczenia.
  • Brak sznurków — w 100% bezpieczne dla dzieci.

Montaż rolet z serii Solar NIE obejmuje podłączania kabli do instalacji elektrycznej, zatem nie trzeba korzystać z usług profesjonalnego montera.

Więcej informacji na temat rolet Solar i możliwości ich zakupu można uzyskać:
Na stronie internetowej: www.keyliteblinds.com
Wysyłając wiadomość na adres: sales@keyliteblinds.com
Dzwoniąc pod numer: 028 867 67515

4 rzeczy, na jakie należy zwrócić uwagę przy zakupie schodów strychowych

Bądźmy szczerzy — wybieranie schodów strychowych może być, delikatnie mówiąc, mało interesujące. Jest to jednak istotny element użytkowy strychu, przy którego zakupie należy szczególnie pamiętać o kilku kwestiach.

Oto 4 rzeczy, na jakie należy zwrócić uwagę przy zakupie schodów strychowych. Dobór wymiarów schodów pod kątem strychu W pierwszej kolejności musisz zmierzyć powierzchnię strychu, aby sprawdzić, jakich schodów potrzebujesz. Dostępnych jest wiele schodów o różnych wymiarach, zatem wykonanie prawidłowych pomiarów jest kluczowe. Oprócz tego musisz ustalić, czy potrzebujesz schody 3- czy 4-segmentowe — ten aspekt również zależy od powierzchni strychu. Łatwość montażu Kolejną kwestią do rozważenia jest łatwość montażu schodów. Im wyższej jakości jest ich konstrukcja, tym łatwiejszy i szybszy jest ich montaż. Łatwiejszy montaż przekłada się na oszczędność czasu montera oraz mniejsze koszty ponoszone przez właściciela domu. To bardzo proste. Bezpieczeństwo Mimo że jest to pozornie oczywista kwestia, często jest pomijana. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, trzeba pamiętać, że różne produkty zapewniają różny stopień bezpieczeństwa. W zakresie bezpieczeństwa należy zwrócić uwagę na:

  • Antypoślizgowe stopnie. Zwiększają stabilność i bezpieczeństwo podczas wchodzenia/schodzenia.
  • Wpuszczany zamek. Gwarantuje, że po otwarciu włazu schody nie spadną Ci na głowę — pozostają zabezpieczone aż do zwolnienia zamka.
  • Montowana fabrycznie poręcz. Spróbuj znaleźć schody strychowe, które ją posiadają. Dodaje pewności siebie przy wchodzeniu i schodzeniu. Innymi słowy, zmniejsza ryzyko potknięcia i wynikających z niego obrażeń ciała.

Efektywność energetyczna Prawdopodobnie nie jest to czynnik, który byłby brany przez Ciebie pod uwagę przy wyborze tego typu produktu. Jednak według organizacji NIA średnio 25% wszystkich strat ciepła w domu jest związanych ze strychem (NIA). W związku z tym zawsze szukaj schodów o jak najwyższej efektywności energetycznej, ponieważ dzięki temu zmniejszysz koszty zużycia energii. Powinny one również posiadać w pełni izolowany właz o niskim współczynniku U i dodatkowe uszczelnienie wokół klapy, które poprawia izolację. Aby zapoznać się z naszymi schodami, kliknij tutaj.

Białoruski oddział Keylite (Keylite Belarus) laureatem nagrody głównej

keylite-belarus-josefBiałoruski oddział Keylite zdobył główną nagrodę za „Najlepszy produkt budowlany roku”, którą przyznano na gali Construction Awards. Serdecznie gratulujemy białoruskiemu oddziałowi Keylite, który zdobył główną nagrodę za „Najlepszy produkt budowlany roku”, którą przyznano na gali Construction Awards. Jest ona przyznawana raz w roku, począwszy od 2004 r., przez przedstawicieli białoruskiego Ministerstwa Architektury i Budownictwa Przy wyborze zwycięzców poza właściwościami fizycznymi i parametrami technicznymi produktów jurorzy biorą pod uwagę również inne ich cechy, takie jak łatwość montażu, obsługę posprzedażną, aktualne opinie klientów oraz dostępność produktu na danym obszarze. Nagrodę odebrali Jury Medvedev (z białoruskiego oddziału Keylite) i Józef Kapica (z polskiego oddziału Keylite).

Święta w tym roku przyszły wcześniej — promocja #SWITCHED2|REWARDS trwa jeszcze dłużej

3377_rect_800x600pxNa chwilę obecną w promocji #Switched2 Rewards wzięło udział ponad 1500 monterów z Wielkiej Brytanii i Irlandii. Ze względu na jej ogromną popularność i niezwykle pochlebne opinie na jej temat, firma Keylite zdecydowała o jej przedłużeniu do 31 grudnia. Wszyscy w firmie Keylite są w świątecznym nastroju i czekają już na Święta. W związku z tym chcemy dać monterom i sprzedawcom dodatkową możliwość uzyskania maksymalnych korzyści z trwającej promocji. Zachęcamy wszystkich monterów, aby nie wydawali swoich oszczędności i wykorzystali je na zakupy świąteczne. Wystarczy, że wymienią swoje okna na okna Keylite. Za KAŻDE kupione okno można zdobyć vouchery, które można później wykorzystać na zakup dowolnych produktów oferowanych przez sprzedawcę, u którego nabyto dane okno. Na podstawie informacji przesyłanych przez monterów i sprzedawców można bezpośrednio połączyć sukces odniesiony przez promocję z faktem, że tak naprawdę w tej sytuacji wszyscy — sprzedawcy i monterzy — odnoszą korzyść. Sprzedawcy sprzedają produkty tym samym klientom i z większą marżą, natomiast monterzy zdobywają vouchery za wszystkie okna Keylite, które dzięki montowanym fabrycznie elementom są przede wszystkim niezwykle łatwe w montażu. Promocja ta jest niezwykle korzystna dla sprzedawców. Spośród innych tego typu akcji wyróżnia ją to, że nagrody nie są przeznaczone dla sklepów sieciowych — vouchery wracają do kas sprzedawców razem z klientami. MINIMALNE NAKŁADY — MAKSYMALNY ZWROT. Monterzy i sprzedawcy, którzy jeszcze nie zarejestrowali się, aby wziąć udział w naszej promocji, mogą nadal to zrobić. Wystarczy wejść na stronę Switched2.com lub zapytać o to lokalnego Kierownika ds. sprzedaży Keylite.

Pieniądze na poddaszu (Cash in the Attic) – zadowolenie klientów

Wszyscy wiemy, że wraz z upływem czasu okna drewniane wymagają pewnej konserwacji.

Zapewne wszyscy też spotkali się z oknami z sosnowymi, które nie były zakonserwowane. Być może okna te były niedostępne lub właściciel domu nie umiał tego zrobić. Dobra wiadomość jest taka, że firmy zajmujące się adaptacją strychów i poddaszy mogą teraz korzystać z całkiem nowych serii okien dachowych z PVC, które nie wymagają jakiejkolwiek konserwacji. Można je stosować nawet w pomieszczeniach o najwyższej wilgotności, takich jak przyległe prysznice w loftach. Mimo że najnowocześniejsze okna dachowe z białym wykończeniem mogą być odporne na wilgoć, nie mogą równać się z oknami z PVC, które nie muszą być poddawane żadnej konserwacji przez cały czas ich użytkowania. Nowa seria okien Polar z wykończeniem PVC ma wszystkie te atuty i jest dostępna po cenach porównywalnych z cenami okien z białym wykończeniem. Jej właściwości użytkowe uzupełnia pakiet szybowy z ciepłą ramką i zintegrowany kołnierz termoizolacyjny. Jako że w wielu domach nowoczesne okna z PVC przyjęły się ze względu na swój wygląd i łatwość utrzymania, przejście na okna dachowe z PVC w odnawianych loftach wydaje się być naturalne. Białe ramy doskonale pasują do wykończonego stropu, sprawiając, że wnętrze wydaje się jasne i przestronne. Firmy zajmujące się adaptacją strychów i poddaszy korzystają również z wielu ułatwień montażowych, które posiadają okna Keylite, a także wielu dodatkowych cech podnoszących ich wartość. Loft miesiąca Wykonawca: Shrewsbury Lofts Zastosowane okna dachowe: 3 okna klapowe Keylite typu Okna typu Conservation 78 x 118 cm Szczegóły projektu: Firma Shrewsbury Lofts przekształciła górny poziom garażu w jasne i przestronne pomieszczenie mieszkalno-sypialne. Ze względu na dębowe wykończenie ram okien w domu i garażu, okna Keylite typu Okna typu Conservation i dopasowane do nich kołnierze uszczelniające dopełniają ciemne elementy zabytkowej architektury.

Firma Keylite Roof Windows laureatem nagrody „Dostawcy roku” Buildbase

Mamy wielką przyjemność ogłosić, że zdobyliśmy nagrodę dla „Dostawcy roku” przyznawaną przez Buildbase, jednego z najszybciej rozwijających się sprzedawców hurtowych materiałów budowlanych w Wielkiej Brytanii.

Będąc laureatami nagrody „Dostawcy roku w regionie południowym”, dostąpiliśmy kolejnego wielkiego zaszczytu i zdobyliśmy również nagrodę główną dla Dostawcy roku. Jest ona świadectwem naszej ciężkiej pracy, bez której nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym się obecnie znajdujemy.

Keylite na targach budowlanych BAU

Firma Keylite Roof Windows niedawno otworzyła nowy niemiecki oddział — Keylite Dachfenster GmbH — który ma pomóc w zaspokojeniu rosnącego popytu na okna dachowe Keylite w Niemczech i w całej Europie.

Oficjalne otwarcie tego oddziału odbędzie się w trakcie BAU w Monachium (16–21 stycznia 2017 r.). BAU to światowe targi architektoniczne, materiałowe i systemowe związane z branżą budowlaną. To miejsce, w którym spotykają się producenci nastawieni na przyszłość oraz fachowcy z branży. Tych ostatnich interesują przede wszystkim najnowsze technologie, materiały i zastosowania, które można wykorzystać w praktyce. Od chwili założenia w 2001 r., firma Keylite postawiła na stopniowy rozwój. W efekcie zdobyła tytuł najszybciej rozwijającego się producenta okien dachowych w Europie, który w tej chwili prowadzi działalność w 19 krajach na całym świecie. John Duffin, Dyrektor naczelny Keylite, powiedział o otwarciu oddziału w Niemczech następujące słowa: „Z wielkim entuzjazmem czekamy na efekt inwestycji w Niemczech. Dzięki nowemu i rozwijającemu się zespołowi ds. sprzedaży zamierzamy ugruntować naszą pozycję na rynku. Wierzymy, że każdy nasz produkt powinien cechować się maksymalną innowacyjnością, najwyższą jakością i najlepszym stosunkiem wartości do ceny. Nieustannie koncentrujemy się na prowadzeniu prac badawczych, rozwojowych i projektowych. W ciągu ostatnich dwóch dekad z powodzeniem wprowadziliśmy do naszych produktów wiele udoskonaleń i innowacji. Zarówno rozwój Keylite w Europie, jak i utworzenie nowego zespołu w Niemczech sprawia, że jesteśmy jeszcze bardziej niż zwykle zmotywowani do opracowywania kolejnych innowacji i udoskonaleń na rynku okien dachowych.” Więcej informacji na temat BAU można znaleźć na stronie: https://bau-muenchen.com/

w

Pomoc i serwis

Nasi eksperci ds. technicznych mogą w każdej chwili pomóc w zaprojektowaniu, zamontowaniu oraz wyborze okna dachowego.

Opatentowane innowacje

Nasze patenty oznaczają, że standardowe okna dachowe innych firm nie posiadają wielu spośród naszych wyjątkowych rozwiązań.

Z

10-letnia gwarancja

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty nie będą sprawiały żadnych problemów w użytkowaniu nawet po upływie okresu gwarancyjnego.