Wiadomości

Dofinansowanie Funduszu Ubezpieczeń Społecznych

Dofinansowanie Funduszu Ubezpieczeń Społecznych

Keylite RW Polska sp. z o.o. zrealizowało projekt „PROJEKT POPRAWY ERGONOMII I BEZPIECZEŃSTWA PRACY NA STANOWISKACH: MAGAZYNIER ORAZ OPERATOR MASZYN STOLARSKICH” z programu „PROGRAM DOFINANSOWANIA PŁATNIKÓW SKŁADEK W RAMACH PREWENCJI WYPADKOWEJ,”

W ramach projektu zakupiliśmy urządzenie transportu bliskiego w celu zmniejszenia obciążenia układu mięśniowo-szkieletowego pracownika magazynu. Wyposażyliśmy magazyn również w drabiny z podestem w celu zmniejszenia ryzyka wypadku. Doposażyliśmy stanowisko „naprawa elementów drewnianych” w dwa stoły szlifierskie z wbudowanym systemem filtrów. Stoły szlifierskie obniżyły poziom zapylenia na stanowisku. Umowa o dofinansowanie została podpisana w grudniu 2023.

Wartość projektu brutto: 170 735,28 zł
Kwota dofinansowania: 126 522,30 zł

Dofinansowanie Keylite

Wesołego Alleluja!

Wesołego Alleluja!

Wielkanoc to czas radości, nadziei i nowych początków. Niech te świąteczne chwile spędzone w gronie najbliższych napełnią Twoje serce spokojem i uśmiechem. Wesołych Świąt Wielkanocnych od całego zespołu Keylite! 🐰🌷🥚

______

Wielkanoc 2024

Firma Keylite laureatem na gali Construction News Awards

Pragniemy z przyjemnością ogłosić, że Grupa Keystone zdobyła nagrodę dla „Dostawcy roku w zakresie materiałów”, którą przyznano na gali Construction News Awards zorganizowanej 22 marca w hotelu Grosvenor House Hotel w Londynie (Park Lane). Jurorzy wyrazili niezwykle pochlebne opinie na temat dotychczasowych osiągnięć firmy. W komunikacie prasowym Construction News pojawiły się następujące informacje: „Jurorzy byli zachwyceni Grupą Keystone. Opisywali ją jako przedsiębiorstwo godne tegorocznej nagrody Dostawcy roku w zakresie materiałów. Prowadzi ona działalność w niesamowity sposób i spełniła wszystkie kryteria. Byliśmy pod wrażeniem innowacji wprowadzanych przez nią w całej bogatej ofercie produktów. Dzięki temu firmy korzystające z jej usług i produktów mogły usprawniać swoje działania i ograniczyć koszty. Nie ulega wątpliwości, że Keystone to firma, która zawsze dąży do samodoskonalenia, poszerza przywileje swoich pracowników oraz rozwija ich umiejętności, a także dba o swoich klientów.” Nagrody Construction News to jedyne krajowe nagrody przyznawane wykonawcom-specjalistom, a ich zdobywcy są najlepszymi przedstawicielami branży budowlanej w Wielkiej Brytanii. Grupa Keystone była chwalona za innowacje wprowadzane w ramach firm należących do Grupy. Na szczególną uwagę zasłużyły nadproża z izolacją termiczną (Hi-therm) oraz kołnierze termoizolacyjne Keylite. Oprócz tego jurorzy przedstawili system Brick Slip oferowany przez IG Masonry posprzedażna, który „jest wyjątkowo pomysłowym rozwiązaniem powszechnie występującego problemu”. Przestrzeganie zasad BHP oraz zachowanie wydajności cieplnej było widoczne w fabrycznie izolowanych systemach paneli dachowych Smartroof oraz komponentach z TWS oferowanych przez IG Elements. Jeśli chodzi o samą nagrodę, Prezes Grupy Keystone Eithne Kelly przyznała, że „nie możemy się już doczekać odebrania nagrody dla Dostawcy roku w zakresie materiałów od Construction News. Tego typu wyraz uznania otrzymany na tak prestiżowej gali to dla nas wielki zaszczyt i cieszymy się, że każda z firm należących do Grupy została wyróżniona przez jurorów za swoje osiągnięcia. Staramy się nieprzerwanie wprowadzać innowacje, udoskonalenia i poprawki do naszych procedur, procesów produkcyjnych, zasad obsługi klienta, a także samych produktów. Dzięki tej nagrodzie czujemy się docenieni w każdym z tych aspektów.”

Rolety Solar

Firma Keylite wprowadza na rynek rolety zasilane energią słoneczną

Mamy przyjemność ogłosić, że wprowadzamy na rynek nową serię rolet Solar zasilanych energią słoneczną. Można je nabyć na naszej stronie internetowej keyliteblinds.com.

Najważniejsze cechy

  • Sterowanie za pomocą pilota.
  • Doskonałe rozwiązanie do podnoszenia i opuszczania rolet w miejscach trudno dostępnych.
  • Możliwość wyboru tkanin i kolorów oferowanych w ramach serii STYLE.
  • Wykonanie z tkaniny całkowicie lub częściowo zaciemniającej, odpornej na wilgoć lub zatrzymującej ciepło, umożliwiające kontrolę ilości światła wpadającego do pomieszczenia.
  • Brak sznurków — w 100% bezpieczne dla dzieci.

Montaż rolet z serii Solar NIE obejmuje podłączania kabli do instalacji elektrycznej, zatem nie trzeba korzystać z usług profesjonalnego montera.

Więcej informacji na temat rolet Solar i możliwości ich zakupu można uzyskać:
Na stronie internetowej: www.keyliteblinds.com
Wysyłając wiadomość na adres: sales@keyliteblinds.com
Dzwoniąc pod numer: 028 867 67515

4 rzeczy, na jakie należy zwrócić uwagę przy zakupie schodów strychowych

Bądźmy szczerzy — wybieranie schodów strychowych może być, delikatnie mówiąc, mało interesujące. Jest to jednak istotny element użytkowy strychu, przy którego zakupie należy szczególnie pamiętać o kilku kwestiach.

Oto 4 rzeczy, na jakie należy zwrócić uwagę przy zakupie schodów strychowych. Dobór wymiarów schodów pod kątem strychu W pierwszej kolejności musisz zmierzyć powierzchnię strychu, aby sprawdzić, jakich schodów potrzebujesz. Dostępnych jest wiele schodów o różnych wymiarach, zatem wykonanie prawidłowych pomiarów jest kluczowe. Oprócz tego musisz ustalić, czy potrzebujesz schody 3- czy 4-segmentowe — ten aspekt również zależy od powierzchni strychu. Łatwość montażu Kolejną kwestią do rozważenia jest łatwość montażu schodów. Im wyższej jakości jest ich konstrukcja, tym łatwiejszy i szybszy jest ich montaż. Łatwiejszy montaż przekłada się na oszczędność czasu montera oraz mniejsze koszty ponoszone przez właściciela domu. To bardzo proste. Bezpieczeństwo Mimo że jest to pozornie oczywista kwestia, często jest pomijana. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, trzeba pamiętać, że różne produkty zapewniają różny stopień bezpieczeństwa. W zakresie bezpieczeństwa należy zwrócić uwagę na:

  • Antypoślizgowe stopnie. Zwiększają stabilność i bezpieczeństwo podczas wchodzenia/schodzenia.
  • Wpuszczany zamek. Gwarantuje, że po otwarciu włazu schody nie spadną Ci na głowę — pozostają zabezpieczone aż do zwolnienia zamka.
  • Montowana fabrycznie poręcz. Spróbuj znaleźć schody strychowe, które ją posiadają. Dodaje pewności siebie przy wchodzeniu i schodzeniu. Innymi słowy, zmniejsza ryzyko potknięcia i wynikających z niego obrażeń ciała.

Efektywność energetyczna Prawdopodobnie nie jest to czynnik, który byłby brany przez Ciebie pod uwagę przy wyborze tego typu produktu. Jednak według organizacji NIA średnio 25% wszystkich strat ciepła w domu jest związanych ze strychem (NIA). W związku z tym zawsze szukaj schodów o jak najwyższej efektywności energetycznej, ponieważ dzięki temu zmniejszysz koszty zużycia energii. Powinny one również posiadać w pełni izolowany właz o niskim współczynniku U i dodatkowe uszczelnienie wokół klapy, które poprawia izolację. Aby zapoznać się z naszymi schodami, kliknij tutaj.

Białoruski oddział Keylite (Keylite Belarus) laureatem nagrody głównej

keylite-belarus-josefBiałoruski oddział Keylite zdobył główną nagrodę za „Najlepszy produkt budowlany roku”, którą przyznano na gali Construction Awards. Serdecznie gratulujemy białoruskiemu oddziałowi Keylite, który zdobył główną nagrodę za „Najlepszy produkt budowlany roku”, którą przyznano na gali Construction Awards. Jest ona przyznawana raz w roku, począwszy od 2004 r., przez przedstawicieli białoruskiego Ministerstwa Architektury i Budownictwa Przy wyborze zwycięzców poza właściwościami fizycznymi i parametrami technicznymi produktów jurorzy biorą pod uwagę również inne ich cechy, takie jak łatwość montażu, obsługę posprzedażną, aktualne opinie klientów oraz dostępność produktu na danym obszarze. Nagrodę odebrali Jury Medvedev (z białoruskiego oddziału Keylite) i Józef Kapica (z polskiego oddziału Keylite).

Święta w tym roku przyszły wcześniej — promocja #SWITCHED2|REWARDS trwa jeszcze dłużej

3377_rect_800x600pxNa chwilę obecną w promocji #Switched2 Rewards wzięło udział ponad 1500 monterów z Wielkiej Brytanii i Irlandii. Ze względu na jej ogromną popularność i niezwykle pochlebne opinie na jej temat, firma Keylite zdecydowała o jej przedłużeniu do 31 grudnia. Wszyscy w firmie Keylite są w świątecznym nastroju i czekają już na Święta. W związku z tym chcemy dać monterom i sprzedawcom dodatkową możliwość uzyskania maksymalnych korzyści z trwającej promocji. Zachęcamy wszystkich monterów, aby nie wydawali swoich oszczędności i wykorzystali je na zakupy świąteczne. Wystarczy, że wymienią swoje okna na okna Keylite. Za KAŻDE kupione okno można zdobyć vouchery, które można później wykorzystać na zakup dowolnych produktów oferowanych przez sprzedawcę, u którego nabyto dane okno. Na podstawie informacji przesyłanych przez monterów i sprzedawców można bezpośrednio połączyć sukces odniesiony przez promocję z faktem, że tak naprawdę w tej sytuacji wszyscy — sprzedawcy i monterzy — odnoszą korzyść. Sprzedawcy sprzedają produkty tym samym klientom i z większą marżą, natomiast monterzy zdobywają vouchery za wszystkie okna Keylite, które dzięki montowanym fabrycznie elementom są przede wszystkim niezwykle łatwe w montażu. Promocja ta jest niezwykle korzystna dla sprzedawców. Spośród innych tego typu akcji wyróżnia ją to, że nagrody nie są przeznaczone dla sklepów sieciowych — vouchery wracają do kas sprzedawców razem z klientami. MINIMALNE NAKŁADY — MAKSYMALNY ZWROT. Monterzy i sprzedawcy, którzy jeszcze nie zarejestrowali się, aby wziąć udział w naszej promocji, mogą nadal to zrobić. Wystarczy wejść na stronę Switched2.com lub zapytać o to lokalnego Kierownika ds. sprzedaży Keylite.

w

Pomoc i serwis

Nasi eksperci ds. technicznych mogą w każdej chwili pomóc w zaprojektowaniu, zamontowaniu oraz wyborze okna dachowego.

Opatentowane innowacje

Nasze patenty oznaczają, że standardowe okna dachowe innych firm nie posiadają wielu spośród naszych wyjątkowych rozwiązań.

Z

10-letnia gwarancja

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty nie będą sprawiały żadnych problemów w użytkowaniu nawet po upływie okresu gwarancyjnego.