Święta w tym roku przyszły wcześniej — promocja #SWITCHED2|REWARDS trwa jeszcze dłużej

2 września 2018 | Wiadomości, Promocje

3377_rect_800x600pxNa chwilę obecną w promocji #Switched2 Rewards wzięło udział ponad 1500 monterów z Wielkiej Brytanii i Irlandii. Ze względu na jej ogromną popularność i niezwykle pochlebne opinie na jej temat, firma Keylite zdecydowała o jej przedłużeniu do 31 grudnia. Wszyscy w firmie Keylite są w świątecznym nastroju i czekają już na Święta. W związku z tym chcemy dać monterom i sprzedawcom dodatkową możliwość uzyskania maksymalnych korzyści z trwającej promocji. Zachęcamy wszystkich monterów, aby nie wydawali swoich oszczędności i wykorzystali je na zakupy świąteczne. Wystarczy, że wymienią swoje okna na okna Keylite. Za KAŻDE kupione okno można zdobyć vouchery, które można później wykorzystać na zakup dowolnych produktów oferowanych przez sprzedawcę, u którego nabyto dane okno. Na podstawie informacji przesyłanych przez monterów i sprzedawców można bezpośrednio połączyć sukces odniesiony przez promocję z faktem, że tak naprawdę w tej sytuacji wszyscy — sprzedawcy i monterzy — odnoszą korzyść. Sprzedawcy sprzedają produkty tym samym klientom i z większą marżą, natomiast monterzy zdobywają vouchery za wszystkie okna Keylite, które dzięki montowanym fabrycznie elementom są przede wszystkim niezwykle łatwe w montażu. Promocja ta jest niezwykle korzystna dla sprzedawców. Spośród innych tego typu akcji wyróżnia ją to, że nagrody nie są przeznaczone dla sklepów sieciowych — vouchery wracają do kas sprzedawców razem z klientami. MINIMALNE NAKŁADY — MAKSYMALNY ZWROT. Monterzy i sprzedawcy, którzy jeszcze nie zarejestrowali się, aby wziąć udział w naszej promocji, mogą nadal to zrobić. Wystarczy wejść na stronę Switched2.com lub zapytać o to lokalnego Kierownika ds. sprzedaży Keylite.

w

Pomoc i serwis

Nasi eksperci ds. technicznych mogą w każdej chwili pomóc w zaprojektowaniu, zamontowaniu oraz wyborze okna dachowego.

Opatentowane innowacje

Nasze patenty oznaczają, że standardowe okna dachowe innych firm nie posiadają wielu spośród naszych wyjątkowych rozwiązań.

Z

10-letnia gwarancja

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty nie będą sprawiały żadnych problemów w użytkowaniu nawet po upływie okresu gwarancyjnego.