Początek roku 2016 z Keylite – Większe możliwości, lepsze parametry

14 marca 2016 | Wiadomości, Promocje

Firma Keylite ma na początku roku atrakcyjną ofertę dla firm budowlanych. Jest to program „Większe możliwości, lepsze parametry”, który obejmuje jej okna dachowe.

Użytkownicy będą mile zaskoczeni rabatami rzędu 15% na nasze okna z białym wykończeniem. Nowa inicjatywa jest odpowiedzią na rosnącą popularność tych okien. John Duffin, Dyrektor naczelny, wyjaśnia jej założenia: „Nasi klienci do tej pory przy zakupie okien z białym wykończeniem ponosili dodatkowe koszty w porównaniu do tradycyjnych okien sosnowych. Teraz jednak zdecydowaliśmy o obniżeniu ich ceny o ok. 15%, dzięki czemu nie są oni już ograniczeni kwestią finansową i mogą dokonać wyboru.” Poza obniżką cen udoskonalono parametry techniczne standardowych okien z białym wykończeniem, które teraz wyróżniają się lepszymi właściwościami użytkowymi. Okna te są teraz wyposażone w bezpieczniejsze wewnętrzne szyby laminowane, które przydają się szczególnie w przypadku montażu dachowego. John Duffin skomentował wspomnianą zmianę parametrów w następujący sposób: „Są to po prostu nasze najlepsze okna z białym wykończeniem w historii. Łączą w sobie wszystkie znane innowacje Keylite, niższą cenę i udoskonalone przeszklenie.” Chcemy oferować na rynku zarówno wartość, jak i możliwość wyboru. Dzięki takiej wartości dodanej wybór między oknami sosnowymi a białymi jest teraz łatwiejszy. Oba typy okien są dostępne u sprzedawców materiałów budowlanych w Wielkiej Brytanii.

w

Pomoc i serwis

Nasi eksperci ds. technicznych mogą w każdej chwili pomóc w zaprojektowaniu, zamontowaniu oraz wyborze okna dachowego.

Opatentowane innowacje

Nasze patenty oznaczają, że standardowe okna dachowe innych firm nie posiadają wielu spośród naszych wyjątkowych rozwiązań.

Z

10-letnia gwarancja

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty nie będą sprawiały żadnych problemów w użytkowaniu nawet po upływie okresu gwarancyjnego.